Titles you rated
Fermat's CuisineRated ★ 1.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 1.5
VivantRated ★ 0.5
DearestRated ★ 3.0
House of NinjasRated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 1.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 1.0
Man vs. BeeRated ★ 1.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.0
The OARated ★ 4.0