Series
Ratings
25
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0