Movies
Ratings
1245- Whispering WaterRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Until DawnRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.0
A Nun's CurseRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5