Series
Ratings
180
Fight For My WayRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
StyleRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0