Movies
Ratings
224
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
InvincibleRated ★ 3.0
ExtractedRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5- BlackRated ★ 5.0
Mighty AphroditeRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
The JacketRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0