Movies
Ratings
66
Big StanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5