Movies
Ratings
120
Life of PiRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
JumperRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.5
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 2.5