Titles you rated
The PacificRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5