Series
Ratings
185- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
CastleRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.0
BonesRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.0