Movies
Ratings
14
Inside MenRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0