Movies
Ratings
192
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5