Titles you rated
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5