Titles you rated
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0