Movies
Ratings
432
Next SoheeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
RenfieldRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0