Titles you rated
WaywardRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0