Movies
Ratings
14
Ant-ManRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0