Movies
Ratings
260
StokerRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 1.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 1.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Enemies In-LawRated ★ 1.0