Movies
Ratings
1075
No Other ChoiceRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - EvolutionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5