Series
Ratings
191
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.0
ONE: High School HeroesRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0