Movies
Ratings
167
InsaneRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.5