Titles you rated
MoneyballRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0