Movies
Ratings
343
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Finding Mr. Right 2Rated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
YarnRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.0
Sleeping with Other PeopleRated ★ 2.5