Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
I am a CatRated ★ 3.5
PrideRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Nine Miles DownRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0