Titles you rated
Fate/stay nightRated ★ 2.5- BeybladeRated ★ 3.0
- BonobonoRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 0.5
- K-ON!Rated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5- From the New WorldRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Non Non BiyoriRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 3.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 2.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 2.5