Series
Ratings
19
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0