Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
IntrudersRated ★ 3.5
The Contorted HouseRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
Dead EndRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Anna KareninaRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0