Titles you rated
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5