Series
Ratings
84
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 1.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0