Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.0