Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5