Titles you rated
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 2.5