Movies
Ratings
104
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 1.5
The DescentRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.5
BeastlyRated ★ 3.5
OculusRated ★ 2.5
The CallRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.5