Series
Ratings
32
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5