Series
Ratings
100
Oh My GhostRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Phineas and FerbRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Piano ForestRated ★ 3.5
Good Morning CallRated ★ 2.5
Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5