Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 2.5
An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe ItRated ★ 2.5
Lost & FoundRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Good GirlRated ★ 3.0- The Wandering MoonRated ★ 2.0
- Kenzo WorldRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.5
She and Her CatRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 2.5
FlowRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5