Series
Ratings
90
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0