Titles you rated
- War of MoneyRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
MaskRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 0.5- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5