Movies
Ratings
289
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
For SamaRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 4.5
The Break-UpRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0