Series
Ratings
58
School-Live!Rated ★ 1.0
Noble FarmerRated ★ 5.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5- Black Leather NotebookRated ★ 3.5
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.5
EVIL OR LIVERated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 3.5- LimitRated ★ 2.5
- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0