Movies
Ratings
42
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0