Movies
Ratings
438
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.0