Titles you rated
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Black Butler 2Rated ★ 2.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 3.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5