Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 5.0
ElleRated ★ 4.5
The CircleRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.5
Warriors of the DawnRated ★ 4.0
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 1.5
Mapado 2Rated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 1.5
Om Shanti OmRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.0