Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 1.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0