Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0