Movies
Ratings
85
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0