Titles you rated
GothamRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 1.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Brave Police J-DeckerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 3.0