Movies
Ratings
440
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Villain and WidowRated ★ 1.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Teatime with Mr.ParkRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lady of the DynastyRated ★ 1.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5