Series
Ratings
265
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5