Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0